Referencie

 • Žiadne vnucovanie alebo presviedčanie o najlepšom poistení. Na základe poskytnutých informácií som si vybral to, čo je pre mňa najvýhodnejšie.

  ĽH

  Ľuboš H. Žilina

 • S jeho pozitívnym a profesionálnym prístupom sme vždy našli vhodné riešenie. Verím, že naša spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.

  JB

  Jana B. Bratislava

 • Úplná spokojnosť, všetko zrozumiteľne vysvetlené. Presná analýza starých nevýhodných zmlúv a namodelovanie nových podľa mojich potrieb.

  LF

  Lukáš F. Žilina

 • Na základe opakovaných pozitívnych skúseností môžem p. Samuela Kopalka len a len odporučiť ako finančného poradcu.

  ZF

  Zuzana F. Košice

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám

  V médiách

  FORBES

  Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

  Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko vznikla, pretože jej traja zakladatelia Peter Mačák, Peter Friedmann a Milan Šolc boli sklamaní z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku.

  STARTITUP

  Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

  Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

  FORBES

  Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem

  Vzdelávací projekt tento rok spoločnosť rozšírila aj o platformu podcastov, ktoré si hneď od začiatku získali pozornosť. „Prvú epizódu sme do siete podcastov uviedli na začiatku februára 2019 a už za niekoľko dní mala viac ako tisíc stiahnutí.“

  HOSPODÁRSKE NOVINY

  Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy

  Vzdelávanie zabezpečuje tím profesionálov. Vďaka tomu aj nováčik rýchlo získa potrebné informácie z oblasti právnej ochrany, práce s informačnými systémami, marketingu či soft skills.

  MARKÍZA

  Poisťovne splátky neodpustia

  o vzore bánk komerčné poisťovne nepôjdu. Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy. Ak totiž poistku nezaplatíte, zmluva vám zanikne.

  FINREPORT

  Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde

  Aktuálna situácia spustila lavínu digitalizácie aj vo finančných službách. Klienti komunikujú viac na diaľku, zmluvy sa uzatvárajú online. Osobný kontakt je však stále dôležitou súčasťou poistenia, a bez neho si budúcnosť nevedia predstaviť ani slovenské finančné domy.

  Zobraziť všetko

  Google referencie

  Mr. HaJko
  Mr. HaJko
  15:18 30 Aug 23
  S prístupom a odbornosťou som veľmi spokojný čo vieme vybaviť online vybaví online a keď niečo treba vysvetliť osobne alebo podpísať niečo tak je flexibilný a prispôsobivý. Určite odporúčam
  Peter Korytiak
  Peter Korytiak
  17:43 27 Mar 23
  Samuel sa vyzná vo svojej práci a mne pomohol s mojou situáciou. Doporučujem jeho služby, je veľmi ústretový s osobným prístupom.
  Iveta Rusnakova
  Iveta Rusnakova
  18:10 22 Feb 23
  Pozitívny prístup,komunikatívny, ochotný poradiť a zrozumiteľne vysvetliť
  Peter Antol
  Peter Antol
  16:42 01 Nov 22
  Maximálna spokojnosť, ústretovosť, profesionalita, flexibilita.
  Daniel Pankuch
  Daniel Pankuch
  10:50 30 Sep 22
  Riešenie poistenia a poistnej udalosti - Všetko bolo vybavené rýchlo a k mojej spokojnosti.
  Zobraz Všetky Recenzie
  js_loader

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám