Výstupy v médiách

FORBES

Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko vznikla, pretože jej traja zakladatelia Peter Mačák, Peter Friedmann a Milan Šolc boli sklamaní z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku.

STARTITUP

Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

FORBES

Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem

Vzdelávací projekt tento rok spoločnosť rozšírila aj o platformu podcastov, ktoré si hneď od začiatku získali pozornosť. „Prvú epizódu sme do siete podcastov uviedli na začiatku februára 2019 a už za niekoľko dní mala viac ako tisíc stiahnutí.“

HOSPODÁRSKE NOVINY

Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy

Vzdelávanie zabezpečuje tím profesionálov. Vďaka tomu aj nováčik rýchlo získa potrebné informácie z oblasti právnej ochrany, práce s informačnými systémami, marketingu či soft skills.

MARKÍZA

Poisťovne splátky neodpustia

o vzore bánk komerčné poisťovne nepôjdu. Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy. Ak totiž poistku nezaplatíte, zmluva vám zanikne.

FINREPORT

Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde

Aktuálna situácia spustila lavínu digitalizácie aj vo finančných službách. Klienti komunikujú viac na diaľku, zmluvy sa uzatvárajú online. Osobný kontakt je však stále dôležitou súčasťou poistenia, a bez neho si budúcnosť nevedia predstaviť ani slovenské finančné domy.