Ak rozmýšľate nad poistením majetku, preverte si cenu vášho poistenia. Zistite či máte najvýhodnejšiu ponuku, ktorú môžete na trhu získať. Nezabudnite aj na výluky a preverte si či vaša poisťovňa neuplatnňuje nevýhodné výluky z poistenia.

  • Čo ak už poistenie nehnuteľnosti mám?

    V posledných rokoch rástli ceny nehnuteľností na Slovensku najviac spomedzi európskych krajín. Pri kontrole poistných zmlúv našich potencionálnych klientov často narazíme na fakt, že poistná suma na ich poistke je nízka. Pri kompletnej škode by tým pádom mali vyplatenú sumu, za ktorú by si pri súčasných cenách nehnuteľností už nekúpili rovnaké bývanie, na aké boli zvyknutí. Podpoistenie nehnuteľnosti vie Vám a Vašej rodine spôsobiť vážne finančné problémy. Diagnostiku vašich poistných zmlúv Vám poskytneme zdarma.

Prečo potrebujem PZP?

Za neuzatvorenie PZP hrozí pokuta od 16,60 — 3 320 € a v prípade, že ste vinníkom dopravnej nehody, celú škodu budete hradiť z vlastných peňazí. Dnes nie je rozhodujúca len cena PZP, ale aj správny výber poisťovne, ktorá ponúka niektoré z pripoistení (sklo, stret so zverou, živel, a i.).

Ako pokryť straty na vozidle?

Na cestách sa môže stať čokoľvek a práve havarijným poistením kryje majiteľ vozidla svoju stratu, ktorá môže vzniknúť pri nehode alebo živelnej udalosti.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na neživotné poistenie


Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke.
Ochrana osobných údajov

OK